modlitwa.jpg

Skrzyneczka Intencji

Każdy z nas potrzebuje modlitwy. Kościół to wspólnota modlących się. Czasem w życiu zdarza się jednak, że nie masz sama/sam sił modlić się. Dlatego pragniemy wzajemnie wspierać się w modlitwie. Możesz wpisać tu swoją intencję: prośbę, podziękowanie, podzielić się swą radością czy troską. Każdego dnia ktoś będzie polecał Bogu Ciebie i Twoje intencje.

Zachęcamy! Z pewnością ktoś dziś potrzebuje Twojej modlitwy!


Proszę o poznanie wierzącego, wartościowego chłopaka i łaskę czystej miłości oraz o znalezienie prawdziwych przyjaciół, o uleczenie z samotności. O pomyślny przebieg operacji i łaskę zdrowia, o opiekę Matki Bożej i ochronę przed złem.

wtorek, 17, październik 2017 21:30

Proszę o modlitwę w intencji córki i wnuczki, o łaskę wiary i pozytywne rozwiązanie ich trudnych spraw życiowych

poniedziałek, 16, październik 2017 22:07

Zawierzam Najswietszej Maryji Pannie relacje Mateusza i Nicole. Objeci opieka MB Jasnogorskiej niech wzrastaja w milosci.

środa, 11, październik 2017 04:12

... z całego serca proszę o modlitewne wsparcie w intencji  ocalenia mojego małżeństwa, wyjednania  daru pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia ... powrotu mojego męża do mnie i wypełniania przysięgi małżeńskiej, zerwania Jego relacji z tamtą kobietą...

niedziela, 08, październik 2017 15:35

Błagam o modlitwę w intencji cudu ocalenia mojego brata w trudnej sytuacji w której się znajduje

 

piątek, 06, październik 2017 19:57

Proszę o modlitwę w intencji mojej 100 -letniej Cioci, o zdrowie i siły dla Niej.

poniedziałek, 02, październik 2017 22:00
Beata

O dobry wynik badan

poniedziałek, 02, październik 2017 00:09
Anna

Z serca proszę o modlitwę w intencjach Panu Bogu wiadomych.

JEZU UFAM TOBIE.

piątek, 29, wrzesień 2017 06:30

Proszę o modlitwę za całą moją rodzinę, o łaskę wiary i nawrócenia, chęci spowiedzi i łaskę ślubu sakramentalnego. Pobłądziliśmy w naszym życiu. Pragnę powrotu do Boga , nie sama lecz z dzieckiem i przyszłym mężem. O łaskę potomstwa. 

Bóg zapłać

wtorek, 26, wrzesień 2017 08:35
Mateusz

Szczęść Boże

Bardzo proszę o modlitwę za mnie i za moją (już była) dziewczynę.

Dla niej proszę o to aby droga która wybrała była tą właściwą i aby przyniosła jej szczęście w życiu

Dla siebie proszę o sile abym przetrwał tą próbę i nie odwrócił się od Boga, jest mi bardzo ciężko gdyż w co prawda nie za długim życiu przeszedłem bardzo dużo. Bardzo często zastanawiam się dlaczego to wszytko mnie spotkało. Boję się jutra, gdyż nie wiem co może znowu się złego wydarzyć każdego kolejnego dnia.

Bóg zapłać za modlitwę 

niedziela, 24, wrzesień 2017 17:28
Boże - ufam Ci bezgranicznie - proszę dodaj mi sił , pokieruj moimi drogami tak , by uchronić mnie od dalszych nieszczęść i łez.
Postaw na mojej drodze dobrych ludzi - bo wiele już wycierpiałam.
piątek, 22, wrzesień 2017 06:39
ela

O łaskę nawrócenia , uwolnienie z uzależnień , światło Ducha Św. dla Norberta.

poniedziałek, 18, wrzesień 2017 19:42

Proszę o nawrócenie, uwolnienie od wszelkiego zła, pychy, gniewu, nieprzebaczenia; oczyszczenie serc, uzdrowienie z chorób zagrażających życiu, ulecznie wspomnień oraz Dary i Owoce Ducha Świętego dla Martynki i jej bliskich. Bóg zapłać.

poniedziałek, 18, wrzesień 2017 10:29

Miłosierny Jezu spraw by moje tęskniące za Piotrem serce zaznało ukojenia, jeżeli nie chcesz by do mnie wrócił i został moim mężem. Jeżeli mam być sama daj pogodę ducha i wytrwałość, bo wiesz jak to mnie przygnębia. Błagam obdarz mnie pokorą i spokojem ducha bym umiała znosić co mi dajesz. Daj rozeznanie co do mężczyzn, których spotykam.

niedziela, 17, wrzesień 2017 21:50

Proszę Cię Panie Jezu o zdrowie i ulgę w cierpieniu dla Wiesławy i Marka ,uzdrowienie relacji w rodzinie oraz rozwiązanie bardzo trudnej sprawy finansowej która bardzo mnie przerosła.

sobota, 16, wrzesień 2017 03:19

Proszę o zdrowie duszy i ciała dla Tomasza i jego bliskich. Bóg zapłać.

piątek, 15, wrzesień 2017 10:41

Proszę o nawrócenie , uwolnienie od wszelkiego zła, pychy, egoizmu, nieprzebaczenia; oczyszczenie serc, uzdrowienie duszy, psychiki i ciała dla Martyny i jej bliskich. Bóg zapłać.

piątek, 15, wrzesień 2017 10:39

ardzo proszę o modlitwę w poniższych intencjach: 1. O siłę, zdrowie i błogosławieństwo dla Marianny,Roberta,Małgorzaty,Dariusza,Jakuba i Zuzanny Rosa oraz Teresy i Romana Błeszyńskich. 2. O pozytywne rozwiązanie sprawy dotyczącej Roberta Rosa. 3. O utrzymanie się w pracy dla Małgorzaty i Dariusza. 4. O rozwagę i światło Ducha Św. dla Małgorzaty, Dariusza i Jakuba Rosa Rosa. 5. O łaskę nieba dla Agnieszki Filipek,Czesława Kamińskiego,Czesława Świeczaka,Heleny Czepczyk,Anny Gasińskiej,ks. Stanisława Sapota,ks. Zdzisława Warzecha, Domicelę i Władysława Błeszyńskich, Zuzannę i Władysława Dziuban, Tadeusza Szostek, Adama Miotlińskiego i Krzysztofa Zająca. Bóg zapłać

środa, 13, wrzesień 2017 13:43

Proszę o modlitwę w intencji Krzysztofa - o uwolnienie z nałogu.

sobota, 09, wrzesień 2017 23:03

Jezusie Synu Dawida ulituj się nad Łukaszem i Bernadetą

niedziela, 03, wrzesień 2017 22:49

Panie Boze, prosze o modlitwe w intencji mojej Kochanej Babci Marii Włoszczyńskiej ,ktora walczy z bólem leżac na oddziale paliatywnym w Polanicy-zdroju ,wiem,ze nie wroci juz do domu ale pomoz jej w tym cierpieniu i zbaw ja ode zlego wybacz jej wszystkie grzechy mi tez wybacz za wszystkie grzechy i wesprzyj mnie moja mame i brata mego aby dodal nam sily w tych trudnych chwiach. Modl sie za Nas. Dziekuje wnuczka Ola.

piątek, 01, wrzesień 2017 12:43
ewa

o uzdrowienie życia mateusza

piątek, 01, wrzesień 2017 02:55
Boże Ty, który wszystko możesz okaż mi odrobinę Miłosierdzia . Proszę pomóż  i wyzdrowieć , odzyskać  siły i utrzymać pracę.
Od tego zależą losy całej mojej Rodziny. Wszystko spoczywa na moich barkach a choroba się pogłębia.
Pomóż mi..
czwartek, 31, sierpień 2017 06:32

Szcześć Boże!
Proszę o Mszę Swietę i modlitwę w intencji stalej pracy, dobrego miejsca zamieszkania, sily, darów Ducha Świetego w nauce jezyka obcego, znalezienia prawdziwej milosci i przyjaciol, realizacji bozego powolania, jak najlepszych relacji miedzyludzkich, slusznych wyborow zagranica na polu prywatnym i zawodowym. Prosze o dar dojrzalosci, roztropnosci i gorliwosci w wypełnieniu moich obowiazkow.
Bóg zapłać!
Mateusz

poniedziałek, 28, sierpień 2017 04:15

Prosze o modlitwe w intencji mojego zdrowia oraz rozwiazania sprawy nierozwiazanej od 14 lat j. od wypadku samochodowego, którego bylam ofiarą

czwartek, 17, sierpień 2017 12:51

Rozmyślania na każdy dzień