modlitwa.jpg

Skrzyneczka Intencji

Każdy z nas potrzebuje modlitwy. Kościół to wspólnota modlących się. Czasem w życiu zdarza się jednak, że nie masz sama/sam sił modlić się. Dlatego pragniemy wzajemnie wspierać się w modlitwie. Możesz wpisać tu swoją intencję: prośbę, podziękowanie, podzielić się swą radością czy troską. Każdego dnia ktoś będzie polecał Bogu Ciebie i Twoje intencje.

Zachęcamy! Z pewnością ktoś dziś potrzebuje Twojej modlitwy!


Proszę o modlitwę błagalno-dziekczynna,

o miłosierdzie Boże, we wszystkich bardzo ważnych intencjach, które noszę w sercu.

Bóg zapłać.Sylwia.

piątek, 03, marzec 2017 18:09
Panie Jezu moja ukochana Babcia wychowała mnie jak mama - wczoraj skończyła 87 lat ..proszę pozwól Jej długo jeszcze być ze mną. Wiesz jak bardzo Ją kocham.
Pomóż mi odzyskać siły i zdrowie, bym mogła utrzymywać rodzinę - niech nie opuszczają mnie przyjaciele... tak bardzo chciałabym żyć bez strachu o jutro...
piątek, 24, luty 2017 06:35

Panie Jezu  brak mi sił - ból i słabość sprawiają ,ze trudno mi pracować a mam na utrzymaniu 5 osób...Co się z nimi stanie jeśli nie dam rady? Pomóż mi błagam ! I.. spraw , by nie opuszczali mnie przyjaciele.. i by nikt już mnie nie skrzywdził...

poniedziałek, 20, luty 2017 00:10
karolina
Proszę Cię św. Duchu Święty wstaw się za mną u Pana Boga uproś dobrego męża, dobrą pracę i
rozwiązanie problemów ze szkołą.Rozwiąż tą sytuacje z Łukaszem tak szybko jak to możliwe i
pobłogosław nam i naszym rodzinom
niedziela, 12, luty 2017 08:03
Ala

W intencjach o trwałe uzdrowienie na duszy i ciele z chorób serca i tarczycy, o szczęśliwe zdanie studiów mgr i obronę pracy mgr, o wyrozumiałość wykładowców, o dobra pracę i pomoc finansową, o słowo poznania i przetrawienie tego wszystkiego mocą Ducha św., za sąsiadów i księży z parafii, za ojca o nawrócenie, o pokój na świecie.

czwartek, 09, luty 2017 10:59

Prosze o modltwe dla malej Klary o zdrowie aby znalazlo sie powod choroby. Rowniez modlitwe dla Heleny ktora bedzie miala operacje 13 lutego aby Pan Jezus Milosierny i Matka Boza wspomogla w tych chorobach. Chwala Panu i Maryje

środa, 08, luty 2017 16:38

Proszę o przemianę serca dla córek moich i syna.Rzadko nas odwiedzają i nie opiekują się nami.

piątek, 03, luty 2017 16:29

Proszę Cię Duchu Sw. przyjdż  na rozgraniczenie drogi do mojego domu rodzinnego i odnów oblicze mojej ziemi rodzinnej i całej mojej rodziny.

piątek, 03, luty 2017 16:18

O potrzebne łaski dla Stasia i rodziny

niedziela, 29, styczeń 2017 15:33
Jan

Panie  Jezu  zanurzam  w  Twojej  Przenajświęszej  Krwi  naszą  rodzinę i proszę  chroń nas od zła oraz błogosław.

niedziela, 29, styczeń 2017 11:18

Proszę o modlitwę uzdrowienia w mojej intencji. Cierpię na nerwicę i bardzo trudno mi z tym żyć.

Szczęść Boże!

sobota, 28, styczeń 2017 22:26

Panie Jezu Chryste, przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny, świętego Michała Archanioła, świętego Jana Chrzciciela, proszę Cię o bezpieczeństwo, pewność i ochronę. Ośmielam się Ciebie prosić mimo swej niegodności – podziel, rozbij i spętaj wszystkie moce przeciwnika; zniszcz, zerwij i przetnij wszystkie więzy, wszystkie przywiązania mieczem z Apokalipsy. Ukryj nas w Twoim Najświętszym Sercu i ustrzeż od mocy Nieprzyjaciela.

środa, 25, styczeń 2017 11:15

O laske dobrego katolickiego meza dla corki

niedziela, 22, styczeń 2017 19:54

Proszę o modlitwę w intencji o dobrą żonę

piątek, 20, styczeń 2017 17:01

Panie Boże - pomóż mi wyzdrowieć - dodaj sił, bym mogła dalej pracować. Mam na utrzymaniu całą 5 osobową rodzinę..Postaw na mojej drodze dobrych , życzliwych ludzi i nie pozwól , by inni dalej mnie krzywdzili.. Pobłogosław mnie i mojej Rodzinie - byśmy mogli żyć bez strachu o jutro..

czwartek, 19, styczeń 2017 06:25
Pawel

O potrzebne łaski dla Dominiki i jej rodziny.

środa, 18, styczeń 2017 10:39

Duchu Święty proszę Cię o dary i światło dla mojego syna,o wiarę i uzdrowienie jego trudnego charakteru, a także daj mu siły i łaskę wytrwania w jego problemach życiowych. Duchu św oświecaj go, pouczaj go, kieruj nim Przyjdż Duchu święty, przyjdż...

poniedziałek, 16, styczeń 2017 15:23

Panie Boże - pomóż mi wyzdrowieć - dodaj sił, bym mogła dalej pracować. Mam na utrzymaniu całą 5 osobową rodzinę..Postaw na mojej drodze dobrych , życzliwych ludzi i nie pozwól , by inni dalej mnie krzywdzili.. Pobłogoslaw mnie i mojej Rodzinie - byśmy mogli żyć bez strachu o jutro..

poniedziałek, 16, styczeń 2017 06:36
Janina

Goraco prosze o modlitwe za mojego brata Andrzeja o uzdrowienie z kompulsywnego hazardu i potrzebne laski dla niego i jego rodziny. 

niedziela, 15, styczeń 2017 05:52

Boże proszę o siły i zdrowie, proszę o utrzymanie pracy i o to, by nie opuszczali mnie przyjaciele, którym zawsze szczerze okazywałam ciepło i przywiązanie. Proszę o życie bez strachu i poczucia odrzucenia. Pobłogosław Boże mnie i mojej rodzinie - daj dużo sił mojej ukochanej Babci Helenie o pomóż mojej córce znaleźć pracę..

poniedziałek, 09, styczeń 2017 06:34

proszę o łaskę uwolnienia syna Dawida od słuchania muzyki satanistycznej ,pornografii i nienawiści do Boga,o przemianę jego serca z kamiennego na serce z ciała,o umocnienie w walce duchowej i straż Aniołów dla naszej wielodzietnej rodziny

niedziela, 08, styczeń 2017 16:27

Proszę o dar spokojnej pracy oraz aby moje lęki i obawy nie utrudniały mi  wykonywania zadań zawodowych. Postaw na mojej drodze dobrych ludzi i życzliwych współpracowników.                                                                  Proszę o poprawę  atmosfery w pracy. Tobie Boże  polecam moje trudne sprawy zawodowe.   

czwartek, 05, styczeń 2017 14:07

Proszę o łaskę zdrowia dla mojej koleżanki Patrycji. Boże obdarz ją zdrowiem duszy i ciała. Postaw Boże  na jej drodze dobrych lekarzy, którzy pomogą jej uzyskać sprawność i wrócić do zdrowia. Pomóż jej Matko w tym trudny w  czasie, oczekiwania na wyniki i diagnozę. 

czwartek, 05, styczeń 2017 14:06

Boże proszę o siły i zdrowie, proszę o utrzymanie pracy i o to, by nie opuszczali mnie przyjaciele, którym zawsze szczerze okazywałam ciepło i przywiązanie. Proszę o życie bez strachu i poczucia odrzucenia. Pobłogosław Boże mnie i mojej rodzinie - daj dużo sił mojej ukochanej Babci Helenie o pomóż mojej córce znaleźć pracę..

poniedziałek, 02, styczeń 2017 06:36
Stanisława

Proszę o szturm do Nieba o uzdrowienie ze skutków grzechów i uwolnienie od wszelkich zniewoleń Wojciecha,Agnieszki i Joanny o łaskę nawrócenia dla nich i Bożą  opiekę dla nich.

piątek, 30, grudzień 2016 06:11

Rozmyślania na każdy dzień