• Okultyzm

  Religia szatana, która przeciwstawia się samemu Bogu i człowiekowi.
  Jest to wiara w istnienie bytów lub mocy, których nie da się sprawdzić doświadczalnie, a dzięki którym można zapanować nad wszystkim, np.: czytanie myśli, wywieranie wpływu na osoby i rzeczy, relacje ze zmarłymi i obcymi istotami. Hipnoza jest często wykorzystywana przez okultystów. Okultyzm jest początkiem magii, spirytyzmu, wróżb itp.
  Moderatorzy: piotr_b
  Brak tematów
 • Magia

  Jeden z głównych owoców okultyzmu. Najbardziej powszechny. Podstawowa forma zabobonu. Angażując się w nią pod wpływem strachu, ciekawości i pragnienia sukcesu, odwracamy się od Boga i oddajemy się we władanie wrogim bytom (demonom). Służą temu m.in. przedmioty kultów i obyczajów innych „religii”, figurki bożków, figurki Buddy, wisiorki, rzeźby, maski,kadzidełka, piramidki, laleczki Voodoo, drzewka szczęścia, słoniki, amulety, talizmany, symbole, znaki, pierścień atlantów, podróże astralne, parapsychologia, jasnowidzenie, odmienne stany świadomości, przekleństwo, uroki, złorzeczenie, klątwy.
  Moderatorzy: piotr_b
  Brak tematów
 • Spirytyzm

  Wzywanie zmarłych lub duchów w celu zaspokojenia ciekawości, a nawet niewinnej zabawy. Channeling – złe duchy podające się za prowadzące, opiekuńcze, przybyszów.
  Moderatorzy: piotr_b
  Brak tematów
 • Wróżby

  Brak wiary w opatrzność BOGA: chiromancja - wróżenie z rąk, senniki-interpretacja snów, karty tarota, numerologia, astrologia – determinujący wpływ ciał niebieskich na życie ludzi, horoskopy wystawiające nas na bezpośrednie działanie złych duchów.
  Moderatorzy: piotr_b
  Brak tematów
 • Satanizm

  Kult szatana, upadłego anioła, ojca kłamstwa, tego który wskutek swej pychy chciał być równy samemu BOGU. Został strącony do piekieł i zapałał nienawiścią do STWÓRCY i człowieka niszcząc wszystko co BOSKIE i ludzkie w nas.
  Moderatorzy: piotr_b
  Brak tematów
 • New Age

  Filozofia - ruch odrzucający BOGA jako osobę. Bóg jest równoznaczny z pozytywną energią, mocą. Zlepek religii wschodnich, nauczania tajemnego i spirytyzmu. Uznaje zjawiska paranormalne i naukę za równe sobie. JEZUSA stawia na równi z magami i „uzdrowicielami”, jako kogoś, kto posiadał wiedzę tajemną.
  Moderatorzy: piotr_b
  Brak tematów
 • Medytacje

  Stosowana m.in. dla poprawy samopoczucia, filozofie wschodu i „religie”będące wyjściem w stan duchowy, często stosowane w większości sztuk walki i starożytnych wierzeń: Celtowie, Atlantyda, Hinduizm, joga, ezoteryka, reinkarnacja, zenn, Różokrzyżowcy, Buddyzm, Huna. U zaawansowanych w/w praktyk występują nawiedzenia demoniczne.
  Moderatorzy: piotr_b
  Brak tematów
 • Niekonwencjonalne metody leczenia

  Bioenergoterapia, uzdrawianie na odległość, uzdrowiciele z Filipin, Kaszpirowski, Nowak, Harris, reiki, homeopatia, radiestezja, wahadełko, masaż holistyczny, czakro terapia, akupunktura - stosowana w celu polepszenia stanu zdrowia poprzez wbijanie „igieł”, akupresura - masaż skrzyżowań sił życiowych człowieka. Irydologia - diagnoza na podstawie tęczówki oka.
  Moderatorzy: piotr_b
  Brak tematów
 • Zniewolenia

  Pornografia, onanizm, kłamanie, sadyzm, alkoholizm, narkomania,uzależnienia od komputera, pedofilia, myśli samobójcze
  Moderatorzy: piotr_b
  Brak tematów
 • Harry Potter, Halloween...

  Otwierają drogę na wrogi świat poprzez zainteresowanie magią i okultyzmem. Poprzez swą ciekawość człowiek nieświadomie poddaje się inicjacji.
  Moderatorzy: piotr_b
  Brak tematów
 • Znaki okultystyczne , symbole

  Piercing, tatuaże, znaki okultystyczne, muzyka okultystyczna, gry okultystyczne, amulety, talizmany, symbole, znaki, feng shui
  Moderatorzy: piotr_b
  Brak tematów
 • Sekty, inne religie

  Świadectwa, Nawrócemia, zagrożenia
  Moderatorzy: piotr_b
  Brak tematów
Czas generowania strony: 0.179 s.