Czy naprawdę wierzysz?

  • Posty: 23
  • Otrzymane podziękowania: 0

Administrator stworzył temat: Czy naprawdę wierzysz?

Czy naprawdę wierzysz?Tuzin zabłąkanych dusz krąży po świecie w różnych kierunkach. Wszystkie łączy jednak tęsknota za czymś więcej. Gdy ich losy niespodziewanie się przetną, każda odkryje nową siłę w krzyżu i Chrystusie. Nawet jeżeli okaże się, że bohaterowie nie wierzą. Twórcy filmu „Bóg nie umarł” przedstawiają swoje nowe porywające dzieło: „Czy naprawdę wierzysz?”.

Jedno spotkanie wywołuje całą lawinę zdarzeń. Matthew nie może otrząsnąć się z wrażenia, jakie wywiera na nim odważny uliczny kaznodzieja, którego spostrzega pewnej nocy w Chicago. Tego wieczoru wszystko się zmieni. Matthew przypomni sobie, że prawdziwa wiara zawsze wymaga działania i to olśnienie wpłynie na życie jego, jego żony i wielu innych osób.

Pierwsza pojawi się nastolatka Maggie, bezdomna dziewczyna w ciąży, którą Matthew przygarnie razem ze swoją żoną Grace.

Wszystko zmieni się też w życiu sanitariusza Bobby’ego i jego żony – pielęgniarki Eleny, która do tej pory zdawała się preferować życie tu i teraz, i nie patrzyła na to, co przyjść ma potem.

Krzyż dotknie również Carlosa, brata Eleny. Mężczyzna, razem z przyjaciółką, Lacey, walczy z demonami przeszłości – z czasów służby wojskowej. Sama Lacey kroczy po autodestruktywnej ścieżce i pociąga za sobą Calrosa.

Z nowym przyjdzie też zmierzyć się prawniczce Andrei, która do tej pory robiła wszystko, by oddzielić kwestie wiary od spraw zawodowych, a także jej partnerowi – doktorowi Ferrellowi, wierzącemu tylko w siebie i to, co racjonalnie wytłumaczalne.

Bóg pojawi się też na izbie przyjęć, gdzie umierający, acz wierzący w przyszłe życie Joe zaprzyjaźni się z małą Lily, dziewczynką od lat błąkającą się po przytułkach razem ze zrozpaczoną mamą Samanthą.

Krzyż odmieni też dalszy los starszej pary – J.D. i Teri. Przed laty zmarła ich córka. J.D. wierzy, że Bóg nawet tragedię może przemienić w coś dobrego. Teri sądzi, że jej życie skończyło się wraz ze stratą dziecka.

Zanim historia zatoczy koło i powróci do kaznodziei Malachiego, poznamy jeszcze gangsterów Kriminala i Pretty Boya. Czeka nas podróż pełna wiary, droga, która zmieni życie wszystkich bohaterów w sposób, który tylko Bóg mógł zaplanować i zorganizować.

„Czy naprawdę wierzysz?” to film z prawdziwie gwiazdorską obsadą, w której znaleźli się Mira Sorvino, Sean Astin, Alexa PenaVega, Ted McGinley, Cybill Shepherd, Lee Majors, Andrea Logan White, Delroy Lindo, Madison Pettis oraz Brian Bosworth. Autorami scenariusza są Chuck Konzelman i Cary Solomon, którzy zachwycili widzów historią „Bóg nie umarł”. Reżyserią zajął się Jonathan M. Gunn, a produkcją pokierowali specjalizujący się w kinie o wartościach chrześcijańskich Michael Scott, David A.R. White, Russell Wolfe i Elizabeth Travis.

#24

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.129 s.