modlitwa.jpg

Skrzyneczka Intencji

Każdy z nas potrzebuje modlitwy. Kościół to wspólnota modlących się. Czasem w życiu zdarza się jednak, że nie masz sama/sam sił modlić się. Dlatego pragniemy wzajemnie wspierać się w modlitwie. Możesz wpisać tu swoją intencję: prośbę, podziękowanie, podzielić się swą radością czy troską. Każdego dnia ktoś będzie polecał Bogu Ciebie i Twoje intencje.

Zachęcamy! Z pewnością ktoś dziś potrzebuje Twojej modlitwy!


Barbara

O modlitwę o łaskę uzdrowienia i uleczenie u mojego dziecka

czwartek, 23 maj 2019 14:52
Mariusz

O uzdrowienie mojej mamy z raka

poniedziałek, 20 maj 2019 13:25

Proszę Cię Duchu Święty o łaskę wiary i uwolnienia mojego syna zniewolonego nałogami aby zechciał poddać się leczeniu.

poniedziałek, 13 maj 2019 14:24

Błagam o modlitwę o przywrócenie zdrowia mojej najukochańszej, jedynej babci Elżbiety. Jezu Ufam Tobie.

sobota, 11 maj 2019 23:25
Sebastian

Proszę o uzdrowienie mojej wybranki z choroby psychicznej, i fizycznej. O oddalenie raz na zawsze od niej wszelakiego zła i uwolnienie jej umysłowe i fizyczne. Proszę o napełnienie jej spokojem, cierpliwością i dobrocią, tak aby stała się taka jak kiedyś. Aby żadne zło nigdy do niej więcej dostępu nie miało i nie przejęło nad nią kontroli.

Proszę o to Pana BOGA, Ducha Św. , Pana Jezusa Chrystusa wszystkich Świętych Archaniołów i Aniołów.

 

czwartek, 09 maj 2019 15:13

Proszę o modlitwę o pomoc dla mnie w pewnej sprawie.

środa, 08 maj 2019 14:45
Anonimowe

Duchu Św ześlij dary na moje dziecko. Jezu ufam Tobie

środa, 08 maj 2019 10:30

Duchu Świety   ześlij  Swoje dary na całą moja rodzinę.

wtorek, 07 maj 2019 13:52

Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża Piotra. O uwolnienie go od zniewolenia chorej relacji którą podtrzymuje z inna kobietą. Proszę o modlitwę , aby przejrzał , aby doświadczył  miłości Jezusa. Proszę o modlitwę o odnowienie naszej wzajemnej miłości małżeńskiej i aby już nigdy mój mąż nie budował na innym fundamencie niż Jezus Chrystus. Proszę o uratowanie naszego małżeństwa.

poniedziałek, 06 maj 2019 19:29

Proszę o modlitwę w intencji wnuczki Apolonii, o zdrowie, prawidłowy rozwój, dobry i spokojny sen oraz przemianę z dziecka ciągle wrzeszczącego na opanowane i spokojne. Duchu Święty natchnij swymi darami moją wnuczkę i Jej rodziców.

poniedziałek, 06 maj 2019 14:07

Proszę o uwolnienie, uzdrowienie, ochronę, prace i dobrego męża. Żebym runeły mury przez, które nie mogę wykonywać swojego powołania. O zniszczenie zamętu w moim życiu. W intencjach bliskich i serca. W tych intencjach wiadomych Bogu. Zostałam postawiona q bardzo złej sytuacji, nie wiem co się dzieje, cierpię, proszę Jezu nie zostawiaj mnie samej na lodzie. Za człowieka, który mnie bardzo zranił. Żebym nigdy już takich ludzi nie spotkała, żebym mogła poznać kogoś nowego i być O zerwanie zupełne z tym złem,  które było i aby budował się nowe,  dobre.

poniedziałek, 06 maj 2019 09:01

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia Mateusza z choroby nowotworowej żeby siły wróciły i apetyt i spokojny sen w nocy oraz Boże Błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego dla Alicji i zdrowie dla całej rodziny a także o przemianę serca Jolanty i Marka serdeczne Bóg zapłać za modlitwę

poniedziałek, 06 maj 2019 02:26

Proszę o modlitwę  o uratowanie i odbudowanie naszego małżeństwa oraz o łaskę nawrócenia i uwolnienia od zła dla  Marka  o jego powrót do domu 

niedziela, 05 maj 2019 21:55

Proszę o modlitwę za Sylwie, która walczy z depresją. Proszę o uzdrowienie jej życia, aby zrozumiała, że bez modlitwy nie jest w stanie nic zrobić, aby wróciła do Kościoła, aby zrozumiała, że Bóg ją kocha.

niedziela, 05 maj 2019 20:38

Proszę o dobrego męża i wymarzoną pracę. W intencjach serca

niedziela, 05 maj 2019 17:55

Uwolnij proszę, Matko Boża, kochankę męża - Patrycję od uczuć skierowanych do mojego męża i prowadzących do grzechu śmiertelnego. Uzdrów ją z tej chorej relacji. Nawróć serce kochanki męża do Siebie i pomóż jej podjąć decyzję zostawienia mojego męża i rozpoczęcia życia w łasce uświęcającej.

czwartek, 02 maj 2019 11:33

Proszę o modlitwę za mojego synka Antosia o uzdrowienie i uwolnienie fizyczne, psychiczne i duchowe. O prawidłowy rozwój , Ducha Świętego, oraz ochronę przed klątwami, przekleństwami, demonami, złymi ludźmi itp. Oraz o potrzebne łaski proszę.

środa, 01 maj 2019 20:37

Wyrwij nas Jezu z grzechu i poprowadź na proste wyzyny, chwala Ci wierze ze tylko Ty mozesz nas wyprowadzic z tej wieloletniej sytuacj, dzieki Ci za to przyjmuje przez wiare moc twojego blogoslawienstwa, ufam ci Jezu.

niedziela, 28 kwiecień 2019 02:01

Proszę o łaskę nowych świętych i licznych powołań do Zgromadzenia sióstr św Józefie z prowincji wrocławskiej oraz o wierność i świętość życia dla każdej siostry

sobota, 27 kwiecień 2019 21:03

Chciałabym prosić o modlitwe w intencji o uzdrowienie i nawrócenie mojego męża Przemysława oraz Kamilę córkę Nelę z przemocy ze strony męża oraz alkocholizmu żeby został usuniety z naszego domu podziekować za pracę mojego meża za kazdy posiłek i rownież za zdrowie i że otrzymaliśmy cenny dar nasza kochaną zdrową córeczkę i prosimy aby pan bóg i matka boska nad nia czuwali i chronili przed złem i przed złymi ludzmi ktorzy próbowali dążyć do tego by nam ją zabrali naszczeście im sie nie udało za co bardzo Panu bogu dziękujemy z całego serca ale strach lęk i depresja zostały i obawa o córcię przez całą reszte naszego życia daj nam boże siłe i cierpliwość do walkì każdego dnia bóg zapłać z panem bogiem

wtorek, 23 kwiecień 2019 18:06

o zdrowie dla bliskich dobro miłość diare i nadzieje 

o ułożenie trudnych spraw 

o dar potomstwa

o łaski dla dzieci i wytrwanie w miłości 

za Annę i Andrzeja o jedność i związek sakramentalny

Bóg zapłać 

poniedziałek, 22 kwiecień 2019 12:15
nela

Proszę o modlitwę, gdyż mam depresję.

niedziela, 21 kwiecień 2019 17:54

Proszę o modlitwę w intencji by ustąpił mój nawrot epizodu depresyjnego.  

piątek, 19 kwiecień 2019 12:31

Matko Boska  proszę o wstawiennictwo u Pana Jezusa, aby połączył na nowo, odrodził małżeństwo Soni I Jakuba zesłał dla nich łaskę powrotu miłości.Zespolił ich rodzinę aby dzieci mialy oboje rodziców.

czwartek, 18 kwiecień 2019 10:33
Dorota

Matko Boza,

Wymodlić mi Łaskę dobrego przeżycia Swiat wielkanocnych i laske dobrej spowiedzi przed świętem białej niedzieli.

Proszę też o wstawiennictwo SW Faustyny.

Dziękuję

środa, 17 kwiecień 2019 12:18

Rozmyślania na każdy dzień