banner1

Skrzyneczka Intencji

Każdy z nas potrzebuje modlitwy. Kościół to wspólnota modlących się. Czasem w życiu zdarza się jednak, że nie masz sama/sam sił modlić się. Dlatego pragniemy wzajemnie wspierać się w modlitwie. Możesz wpisać tu swoją intencję: prośbę, podziękowanie, podzielić się swą radością czy troską. Każdego dnia ktoś będzie polecał Bogu Ciebie i Twoje intencje.

Zachęcamy! Z pewnością ktoś dziś potrzebuje Twojej modlitwy!

Dodaj intencję

Obrazek Captcha


Alina
Boze Milosierny prosze o laske uzdrowienia i przywrócenia pełnej sprawności moich rąk.

czwartek, 30 maj 2024
Krzysztof
Proszę o uwolnienie z wszelkich form zniewolenia Klaudię, aby poszła do spowiedzi i ukończyła studia.

poniedziałek, 13 maj 2024
Marta
Najdroższa Maryjo Niepokalanie Poczęta zawsze Dziewico - proszę Cię o nawrócenie Doroty i Mateusza, Mojego rodzeństwa i ich rodzin, mojego taty,..którzy bardzo się pogubili. Proszę Cię o wszelkie potrzebne łaski dla siebie i mojej rodziny, byśmy nigdy nie zboczyli ze ścieżki prowadzącej do naszego Ojca w Niebie. Maryjo - módl się za nami wszystkimi. Amen.

poniedziałek, 06 maj 2024
Ilona
O zbawienie wieczne dla ś.p. Grzegorza.

środa, 01 maj 2024
Łukasz
Za Agnieszkę, Łukasza, Adama, Wojtka i ich rodziny oraz w Bogu wiadomych sprawach. O dar pracy... O Boże Błogosławieństwo na lata… O ochronę przez złem i uwolnienie osób wiadomych Bogu i MB od demonów. We wszystkich pragnieniach Serca Trójcy Świętej oraz Maryi Królowej Aniołów. Za Sądy…

piątek, 26 kwiecień 2024
Bart
Święci Aniołowie Stróżowie strzeżcie czystości naszych dusz i ciał,módlcie się za nami,uzdrawiajcie nas i opiekujcie się nami.

środa, 17 kwiecień 2024
Magda
prosze Boze w sprawie pracy

poniedziałek, 01 kwiecień 2024
Matka
Proszę o modlitwę w intencji syna Michała, który przebywa daleko od domu, proszę o łaskę uzdrowienia duszy i ciała.

środa, 20 marzec 2024
Sabina
Proszę o modlitwę w intencji ciężko chorego na duszy syna Dawida, proszę aby Pan Bóg w swoim miłosierdziu zabrał mu serce kamienne a dał serce z ciała. Proszę aby wyrwał go z letargu.

wtorek, 19 marzec 2024
Karolina
Święty duchu o modlitwę w maju idę zanieść dokumenty w sprawie pracy do przedszkola integracyjnego. Dziś pisałam z dyrekcja Proszę dopomóż by się dyrekcji spodobały i dała zielone światło o staż lub pracę amen

sobota, 16 marzec 2024