modlitwa.jpg

Skrzyneczka Intencji

Każdy z nas potrzebuje modlitwy. Kościół to wspólnota modlących się. Czasem w życiu zdarza się jednak, że nie masz sama/sam sił modlić się. Dlatego pragniemy wzajemnie wspierać się w modlitwie. Możesz wpisać tu swoją intencję: prośbę, podziękowanie, podzielić się swą radością czy troską. Każdego dnia ktoś będzie polecał Bogu Ciebie i Twoje intencje.

Zachęcamy! Z pewnością ktoś dziś potrzebuje Twojej modlitwy!

Dodaj intencję
 

Obrazek Captcha


Marcin
Panie Jezu Ty wszystko wiesz i wszystko przenikasz proszę abyś wypowiadał intencje w naszym imieniu przed Twoim Ojcem . Za wszystkie grzechy, błędy, przewinienia i zaniedbania przepraszamy i prosimy o przebaczenie i nawrócenie. Niech zawsze wypełnia się twoja wola Za wszelkie otrzymane łaski i wszelkie błogosławieństwa dziękujemy. Prosimy również za duszami w czyśćcu cierpiącymi . Niech będzie uwielbiony Bóg w swoich Aniołach i w swoich Świętych i Niepokalanym Sercu Maryi

wtorek, 25 maj 2021
Wiola
Proszę o modlitwę w intencji uwolnienia , uzdrowienia , oświecenia Wiolety oraz powołanie jej do małżeństwa i macierzyństwa oraz pomyślność ewangeliczną dla niej.

poniedziałek, 24 maj 2021
Anna
Proszę o modlitwę o nawrócenie i przemianę serca znajomego Bogusława

poniedziałek, 24 maj 2021
Żona
Bardzo proszę o modlitwę w intencji pomyślnego wyniku badania mojego męża Daniela chorego na nowotwór.

poniedziałek, 24 maj 2021
Natalia
O dar regularnego dialogu, pojednania, przebaczenia i wzajemnego otwarcia serc między Natalią S. i Mikołajem M. O usunięcie wszystkich przeszkód i węzłów istniejących między Natalią S. i Mikołajem M. Bóg zapłać.

niedziela, 23 maj 2021
Agnieszka
Duchu Swiety ! Blagam o laske zdrowia,ulge w cierpieniu,ustanie silnego bolu i zebym mogla samodzielnie chodzic.Prosze o swiatlo Ducha Swietego i Jego dary.Duchu Swiety,Pocieszycielu,blagam przyjdz mi z pomoca.

niedziela, 23 maj 2021
g
o dar zdrowia dla ciezko chorego Grzesia. Bog zaplac.

sobota, 22 maj 2021
Anastazja
Proszę o spokój serca.

piątek, 21 maj 2021
Lucyna
Proszę o modlitwę za moją rodzinę daj nam siłę, odwagę i męstwo abysmy mogli przejść ten ciężki czas. Uzdrawiaj nasze córki,pokornie proszę o Światło Ducha Świętego i jego dary dla nas i nawrócenie moich dzieci.

piątek, 21 maj 2021
Maria
Proszę o modlitwę w intencji szczęśliwego porodu, żeby synek był zdrowy i wszystko przebiegło bez komplikacji.

czwartek, 20 maj 2021
 

Donacje

Prosimy o rozważenie wsparcia naszych wysiłków.

Kwota