banner1

Skrzyneczka Intencji

Każdy z nas potrzebuje modlitwy. Kościół to wspólnota modlących się. Czasem w życiu zdarza się jednak, że nie masz sama/sam sił modlić się. Dlatego pragniemy wzajemnie wspierać się w modlitwie. Możesz wpisać tu swoją intencję: prośbę, podziękowanie, podzielić się swą radością czy troską. Każdego dnia ktoś będzie polecał Bogu Ciebie i Twoje intencje.

Zachęcamy! Z pewnością ktoś dziś potrzebuje Twojej modlitwy!

Dodaj intencję

Obrazek Captcha


Monika
Panie Jezu proszę cię o pomoc mam kolokwium poprawkowe 21.02.24r z finansów i rachunkowości. Tatusiu oddaje to wszystko w w twoje ręce abym zdała egzamin. Św Rito patronko moja proszę ubłagaj Boga o pomoc dla mnie . Ześlij mi ducha św aby mnie naprowadził kiedy ogarnie mnie mrok i pustka . Jezu ufam Tobie tylko ty wiesz ile czasu i wysiłku włożyłam w przygotowania.

środa, 21 luty 2024
Rodzice
o łaskę zdrowia dla córki Joanny i powrót do pracy. Niech Matka Najświętsza ma ją w swojej opiece.

poniedziałek, 01 styczeń 2024
Sylvia Lara
Proszę o ratunek i odnowienie związku i rozpalenie miłości między Pawłem i Lara Sylvią, żeby Paweł odnowił kontakt i wrócił do Lary Sylvi jak najszybciej w Grudniu 2023. Proszę żeby Lara Sylvia zawarła sakrament małżeństwa z Pawłem, żeby Paweł został meżem Sylvi Lary w 2024

sobota, 23 grudzień 2023
Matka
o łaskę trzeżwości dla Artura i boże błogosławieństwo a Agacie łaskę opamiętania się

piątek, 22 grudzień 2023
Ala
Błagam o Bożą interwencję w sprawie wyjścia finansowo na prostą, o pieniądze na remont zniszczonego mieszkania po poprzednich najemcach i szczęśliwe ponowne wynajęcie go.

sobota, 09 grudzień 2023
Anna
Jezu Mario Józefie proszę o uzdrowienie duszy i ciała Icemana, jego żony. Okaż litość Miłość silniejszą od śmierci. Uwolnij ich i przyjmij w niebie. Święta Rito pomóż im bądź dla nich Różą Radości w życiu. Amen Michale Rafale Gabrielu, aniołowie, aniołowie stróżowie chóry anielskie ludzie Boga pomóżcie im, nowojorskiej Cosa Nostra, Gambino, Corleone, Luchesse, Genovesse, Bonnano, Colombo, Rinno, Cosa Nostra w Italii, Sycylii, Camorra, Nadranghetta. Uwolnijcie ich z więzienia. Niech Jezus okaże im łaskę. Niech Serce Maryi Józefa Jezusa będzie ich ucieczką. Błogosławię ich Kocham ich. Niech Bóg Ojciec będzie w nas uwielbiony, w naszej rodzinie, w naszej mafii, w naszym gangu, w naszych ludziach i gangsterach. Niech Błogosławieństwo Ojca Syna Ducha Świętego zstąpi na nas i pozostanie z nami na zawsze. Amen

poniedziałek, 04 grudzień 2023
Sylvia
Modlę się, błagam i bardzo proszę o ratunek, naprawę, odnowienie i wzmocnienie związku, relacji i komunikacji między Pawłem i mną Sylvia jak najszybciej w Grudniu 2023. Proszę, żeby Paweł do mnie Sylvi wrócil i dał mi i naszemu związku jeszcze jedną szanse jak najszybciej w Grudniu 2023. Proszę zeby Pawel odnowil kontakt ze mna Sylvia. Modle się żebym się spotkała z Pawłem w Grudniu 2023 i żeby rozpaliła sie miłość w sercu Pawła do mnie Sylvi, żebyśmy zawarli sakrament małżeństwa ze sobą i żeby Paweł został moim Sylvi meżem jak najszybciej w 2024.

piątek, 01 grudzień 2023
Susanna
Jezu Mario Józefie przynieście uzdrowienie duszy i ciała ludziom z fundacji Miej Serce. Boże nasz Ojcze proszę o uzdrowienie duszy i ciała ludzi z Fundacji Miej Serce w Imię Jezusa. Mario królowo różańca z Pompei przez różaniec i miłość dla świątyni w Pompejach proszę o uzdrowienie duszy i ciała ludzi z Fundacji Miej Serce. Aniołowie pomóżcie im Rafale Gabrielu Michale okażcie łaskę i miłosierdzie Aniołowie Stróżowie pomóżcie im, chóry anielskie pomóżcie im pełni świętości ludzie Jezusa pomóżcie im Tadeuszu Judo ratuj ich, Marto z Betanii ratuj ich, Antoni z Padwy ratuj ich, Filomeno ratuj ich, Matko z Guadelupe pokonaj ich choroby rany problemy jak zwyciężyłaś smoka i położyłaś go u swoich stóp, Duchu Święty oświeć ich, Królowo z Guadelupe pomóż im Amen

piątek, 01 grudzień 2023
Bart
Święci Aniołowie Stróżowie módlcie się za nami , czuwajcie nad nami i wspierajcie nas w sprawach zdrowotnych

środa, 29 listopad 2023
Paulina
Proszę o modlitwę w intencji własnego bezpiecznego domu dla mnie i mojego synka Jakuba, z którego już nikt nas nie wyrzuci, a my odzyskamy spokój. Bóg zapłać.

środa, 29 listopad 2023