Dzisiaj trzeba wybrać. O potędze Maryi, walce duchowej i czasach ostatecznych - Piotr Glas, Tomasz P. Terlikowsk-

trzeba wybierac"Dzisiaj trzeba wybrać" to rozmowa z księdzem Piotrem Glasem, znanym polskim księdzem, który ujawnia sekrety i drogę dojścia do miejsca, w którym obecnie się znajduje.

Ksiądz Piotr Glas od wielu lat ewangelizuje, jest rekolekcjonistą i prowadzi modlitwy o uzdrowienie. W prostych słowach potrafi wyjaśnić niebezpieczeństwo duchowych uwikłań. Wielokrotnie przemawiał do młodzieży i starszych, przekazując im swoją mądrość życiową i doświadczenie. Nie boi się prawdy ani konsekwencji, jakie z niej wynikają. W swojej książce "Dzisiaj trzeba wybrać" Tomasz Terlikowski przeprowadza rozmowę z duchownym i odkrywa przed swoimi Czytelnikami drogę jego życia.

W chwili obecnej Piotr Glas odbywa posługę w Wielkiej Brytanii, ale wciąż chętnie przyjeżdża do Polski, aby regularnie wygłaszać słowo Boże. Nie wyobraża sobie swojego życia bez wsparcia dla zagubionych. W 2016 roku na Błoniach jasnogórskich modlił się z ogromną liczbą wiernych o uwolnienie Polski spod mocy ciemności. Nie opuszcza Boga, tak samo jak ON nie opuszcza jego. W rozmowie z Tomaszem Terlikowskim zdradza sekrety, i nie tylko, dotyczące swojego życia. Kryzys duchowy, droga do kapłaństwa i wszystko to, co czekały go po drodze sprawiły, że dzisiaj może nazwać się silnym człowiekiem. Błądzenie jest rzeczą ludzką, natomiast ważne jest, aby w końcu odnaleźć się i nigdy więcej nie zbaczać na złą drogę.

"Dzisiaj trzeba wybrać" to przede wszystkim świadectwo życia osoby, która zmieniła całkowicie wszystko, co dotychczas robiła i oddała się Bogu. Piotr Glas obawiał się tak radykalnych zmian, jednak jak przyznaje dzisiaj były to bezpodstawne obawy. Bez podjęcia radykalnych kroków nie miałby tego wszystkiego, co otacza go dziś: wiary, nadziei i miłości. Tym wszystkim pragnie dzielić się z każdym zagubionym człowiekiem i własnym przykładem udowodnić, że nic nie jest niemożliwe, jeśli tylko mamy odpowiednią motywację i determinację.

Tomasz Terlikowski prowadzi rozmowę w taki sposób, aby każdy Czytelnik został zaspokojony i żaden temat nie został niewyjaśniony. Książka z pewnością spodoba się każdemu, kto chciałby poznać znanego dziś księdza od innej strony. Liczne pogłosy, pomówienia i plotki mogą zaburzać prawdziwy obraz, dlatego zawsze warto porównać to z prawdziwym i rzetelnym źródłem, którym z pewnością stała się ta oto pozycja.

Tomasz Terlikowski jest polskim dziennikarzem, filozofem, publicystą, tłumaczem i działaczem katolickim. Od 2017 roku dyrektor programowy Telewizji Republika. Wydał, takie książki jak, między innymi: "Maksymilian M. Kolbe", "Kalifat Europa", "Faktura na zabijanie", "Operacja Franciszek".

RECENZJE:

JEDEN Z NAJBARDZIEJ ZNANYCH W POLSCE REKOLEKCJONISTÓW W SZCZEREJ ROZMOWIE O WIELKIEJ MOCY BOGA!

KSIĄDZ PIOTR GLAS od wielu lat ewangelizuje, prowadzi modlitwę o uzdrowienie i wyjaśnia niebezpieczeństwo duchowych uwikłań. Posługuje w Wielkiej Brytanii, a do Polski przyjeżdża regularnie, by głosić słowo Boże i nieść duchowe wsparcie wszystkim zagubionym. 15 października 2016 roku na Błoniach jasnogórskich w czasie WIELKIEJ POKUTY w obecności ponad 200 tysięcy wiernych odmówił modlitwę o uwolnienie Polski spod mocy ciemności.


W rozmowie z TOMASZEM P. TERLIKOWSKIM ks. Piotr Glas opowiada o swoim życiu, kryzysie duchowym, drodze do Boga oraz posłudze kaznodziei i egzorcysty. Przypomina, że Jezus nas kocha i chce naszego dobra, niestety często sami zamykamy przed Nim drzwi. Ta książka to nie tylko przewodnik po życiu duchowym, lecz przede wszystkim piękne świadectwo nawróconego kapłana, który całkowicie zawierzył swoje życie Jezusowi i Maryi.

Opowieść człowieka, który z urzędnika duchowego stał się Kapłanem.
Ksiądz Glas to wielki wojownik, świadek prawdy, komandos Maryi.


KS. SŁAWOMIR KOSTRZEWA, DUSZPASTERZ AKADEMICKI
Mocna lektura. Ksiądz Glas walczy w wojnie, w której – chcemy tego, czy nie – bierzemy udział wszyscy. I która nie polega jedynie na odprawianiu egzorcyzmów.


JAKUB JAŁOWICZOR, „GOŚĆ NIEDZIELNY”
Rozmowę z ks. Piotrem Glasem czyta się jednym tchem! Lepiej sprawdź, czy nie masz jakichś koniecznych obowiązków do wykonania na najbliższych kilka godzin, bo gwarantuje, ze nie oderwiesz się od niej!
KS. DOMINIK CHMIELEWSKI SDB, DUSZPASTERZ I REKOLEKCJONISTA

Masz 2 minuty? Posłuchaj historii ks. Piotra Pawlu...
Ocalenie w Maryi. Pakiet ratunkowy w czasach drama...
 

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://wduchuswietym.com/

Donacje

Prosimy o rozważenie wsparcia naszych wysiłków.

Kwota

Kalendarz bloga

Poczekaj chwilę, ponieważ właśnie szykujemy kalendarz dla Ciebie