Ocalenie w Maryi. Pakiet ratunkowy w czasach dramatu Kościoła i świata - Ks. Piotr Glas

ocalenie w maryjiMaryja to prawdziwie pasjonująca postać Kościoła katolickiego. Postać tajemnicza i niezgłębiona, a zarazem tak bliska każdemu człowiekowi, niezależnie od wyznawanej przez niego wiary. Jednocześnie jest to kobieta prawdziwie spełniona i pragnąca stale trwać przy swoich przybranych dzieciach - zdecydowanie warta poznania, uwagi i jak największej ilości poświęconego jej czasu.

Każdy, komu postać ks. Piotra Glasa nie jest obca, wie, że jest ON jednym z tych pasterzy, którzy z całą mocą wyrażają swoje przywiązanie do Maryi - Matki swojego Pana Jezusa, i to w niej upatrują źródła swojego kapłańskiego powołania. Nie powinien więc nikogo dziwić wydźwięk książki "Ocalenie w Maryi" jego autorstwa. Ks. Piotr Glas wielokrotnie w swoich konferencjach zwraca uwagę na znaki obecnych czasów. Czasów, które - mogłoby się wydawać ? należałoby porównywać do krainy mlekiem i miodem płynącej.

Człowiek może polecieć na wakacje w niemal każde miejsce na świecie (o czym nasi dziadkowie czy pradziadkowie nawet nie mieli odwagi marzyć). Do dyspozycji ma coraz nowsze modele samochodów, telefonów, komputerów i innych urządzeń, które ułatwiają i (przynajmniej teoretycznie) umilają życie. Można więc się zastanawiać, dlaczego wszystko to nie daje tak pełnego wewnętrznego pokoju i szczęścia, a co więcej prowadzi do gonitwy za czymś jeszcze lepszym i nowocześniejszym. Gonitwa natomiast wyczerpuje siły, a zawłaszcza czas (często kosztem najbliższych).

"Ocalenie w Maryi" jest przesłaniem, które wyjaśnia ten proces i daje jasny drogowskaz, gdzie szukać tego, co może (i powinno) wypełnić to przebojowe, ale jakże często puste życie. Maryja jest źródłem, które zafascynowało wielu, i nikt, kto prawdziwie oddał jej życie, swojej decyzji nie żałował.

Ks. Piotr Glas prezentuje kapłaństwo zakorzenione w Maryi. Jest ON autorem wielu publikacji i konferencji, a Maryja odgrywa w nich główną rolę jako ta, która toruje drogę do swojego Syna. A to jedyna droga do pełni szczęścia.

Dzisiaj trzeba wybrać. O potędze Maryi, walce duch...
Tajemnicze ostatnie dni Rudolfa Hoessa. Zbrodniarz...
 

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://wduchuswietym.com/

Donacje

Prosimy o rozważenie wsparcia naszych wysiłków.

Kwota

Kalendarz bloga

Poczekaj chwilę, ponieważ właśnie szykujemy kalendarz dla Ciebie