"Stacja Jezus"

201748159 111079324545520 3411093517957220339 nW imieniu organizatorów zapraszamy na wydarzenie pt."Stacja Jezus", które odbędzie  się  w dniach 9-11 lipca w Sławie w województwie lubuskim.

 W dniach 8-10.07.2021r. w Sławie będzie odbywał się festiwal kultury hip-hop „Rap stacja”. Jest to największe wydarzenie hip-hopowe w Polsce.
Zapragnęliśmy, aby pokazać również chrześcijański wymiar kultury hip hop. Chcemy, by był to czas spotkania kościoła "żywego", czyli takiego który jest poza murami świątyni. Będzie to czas modlitwy, wspaniałych warsztatów, różnych aktywności ewangelizacyjnych oraz koncertów. Całe wydarzenie zakończy się mszą świętą z modlitwą o uzdrowienie w dniu 11.07.2021r.
Dlatego chcemy zaprosić Ciebie, na to wydarzenie.


Zaczynamy 09.07.2021r. Warsztatami Ewangelizacyjnymi, które poprowadzi Krzysztof Sowiński z wspólnoty "Głos Pana" ze Skierniewic. Krzysiek jest ojcem, mężem, ewangelizatorem oraz muzykiem. Będzie chciał podzielić się z nami swoim doświadczeniem ewangelizacyjnym, rozpalić nasze serca do wyjścia na spotkanie z uczestnikami festiwalu. Warsztaty zostaną zakończone mszą posłania, po której nastąpi ewangelizacja. Jezusa będziemy głosić na różne sposoby. Jeśli nie masz doświadczenia, nigdy nie uczestniczyłeś/aś w takim wydarzeniu, nie martw się będzie dużo różnych aktywności.
Dzień 10.07.2021 będzie dniem ewangelizacji i wymiany doświadczeń. Liczymy na twoją kreatywność i pomoc przy różnych happeningach. Od godz. 17 przy kościele św. Michała będą koncertu chrześcijańskich raperów (listę podamy niebawem).
Całość zakończymy w dniu 11.07.2021r. mszą świętą z modlitwą o uzdrowienie o godz. 12:00 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego (rynek).
---------------------------------
Koszt udziału w warsztatach i ewangelizacji to 100zł. W tej kwocie zapewniamy:
Nocleg, wyżywienie, ubezpieczenie, "pakiet ewangelizatora", materiały do ewangelizacji. Część z tej kwoty pokryje koszty związane z koncertami, takie jak scena, pobłogosławienie finansami osobom, które będą nam służyły.
Jeśli chcesz wziąć udział w tym wydarzeniu, a nie masz pieniędzy, prosimy daj nam znać, coś wymyślimy abyś mógł/a razem z nami działać.
------------------------------
Uczestnicy będą zakwaterowani w szkole w salach, dlatego potrzebny będzie śpiwór i karimata (chyba że ktoś lubi twarde spanie ;) ) Prysznice i toalety będą dostępne, a więc przybory do higieny osobistej mile widziane, dla komfortu nas wszystkich i osób które spotkamy.
Łatwiej głosić Ewangelię, gdy w brzuchu nie burczy, a więc wyżywienie zapewniamy :) (możemy zdradzić że będzie bardzo pyszne jedzonko). Każdy uczestnik będzie ubezpieczony.
Prosimy osoby, które są zaczepione o informacje. Te osoby nie będą liczone do limitu uczestników warsztatów (takie prawo).
UWAGA:
Jest możliwość przyjazdu dzień szybciej 08.07.2021r, jednak musimy wiedzieć ile osób chce przyjechać szybciej. By przygotować posiłek kolacyjny :)
-------------------------------
Ewangelizacja będzie wielopłaszczyznowa poprzez:
-czyny miłosierdzia
-happeningi
-flashmoby
-rozmowy ewangelizacyjne
- modlitwę wstawienniczą
-koncerty
Jeśli, masz pomysł na happening, flashmob albo po prostu jak ubogacić to wydarzenie poinformuj nas o tym.
A może chcesz nam w jakiś inny sposób pomóc, poinformuj nas jak możesz nas wesprzeć!
-----------------------------------
Link naszego wydarzenia na FB: tutaj!

Na kole - Dwie niezwykłe dziewczyny!
„Najpotężniejsza kobieta świata”. Dlaczego Maryja ...
 

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://wduchuswietym.com/

Donacje

Prosimy o rozważenie wsparcia naszych wysiłków.

Kwota

Kalendarz bloga

Poczekaj chwilę, ponieważ właśnie szykujemy kalendarz dla Ciebie