banner1

duchowa adpocja

Zanim powiesz tak aborcji

 
To jest zwykły zabieg.
To nie jest zabieg !!!Ten zabieg w rzeczywistości wygląda tak, jak możesz zobaczyć w galerii. To nie jest operacja na wyrostek robaczkowy, czy zabieg usunięcia zęba. Ten zabieg w bestialski sposób unicestwia życie metodami, które są opisane w menu. Tylko najgorsze horrory wyglądają podobnie.
 
Czy to jest dziecko?
Nawet jeżeli nie uznajesz "płodu" za dziecko, to jest ono na pewno istotą żywą według wszystkich możliwych definicji - ŻYCIE: jest to zjawisko biologiczne charakteryzujące się budową komórkową, własnym metabolizmem, posiadaniem białek i kwasów nukleinowych, zdolnością do replikacji i dziedziczenia cech oraz utrzymywaniem homeostazy ( zaczerpnięte zwikipedia.pl ) lub też na ŻYCIE: określenie stanu materii (nazywanej organizmem) trwającego od pojawienia się (narodzin) organizmu do zakończenia jego bytu osobniczego, w większości kończącego się śmiercią (biol.) ( zaczerpnięte z encyklopedia.pwn.pl).Nie ważne na jakim etapie życia jesteś. Ty masz do niego podstawowe prawo, masz prawo walczyć w jego obronie, to dlaczego jednocześnie chcesz to prawo odebrać życiu, które samo nie może się bronić?!
 
To nie jest dziecko- przecież samo nie przeżyje!
22 tygodniowe dzieci dzięki rozwojowi medycyny mają szanse przeżyć. Zostawiając 2, 14, 30, 60, 120 dniowe dziecko bez opieki - skazujemy je na śmierć. Zostawiając 3 letnie dziecko bez opieki, skazujemy je na śmierć. TO MY JESTEŚMY ZOBOWIĄZANI ZAPEWNIĆ OPIEKĘ DZIECIOM DO MOMENTU AŻ BĘDĄ ZDOLNE PRZEŻYĆ SAME i założyć nową rodzinę.
 
To moje ciało! Mój brzuch.
Tak to Twoje ciało i Twój brzuch i masz do nich całkowite prawo ( zważ na to że i ono może być odebrane jeśli np. siebie skrzywdzisz ). Ale nie masz prawa do dziecka które rozwija się pod Twoim sercem - droga MATKO. To zupełnie inny organizm, posiadający różne struktury genetyczne, często także inną grupę krwi niż Ty. To zupełnie inne, całkowicie niepowtarzalne życie.
 
Nie macie prawa zmuszać mnie do bycia matką.
Jest to całkowicie słuszne stwierdzenie, nikt nie ma do tego prawa. Jednak nie zmienia to faktu, że stajesz się nią w momencie poczęcia dziecka - to jest w wyniku Twojej decyzji o podjęciu współżycia. Nikt nie zmusi Cię by je pokochać, wychowywać ale czemu chcesz zabić? Z powodu Twojego nieodpowiedzialnego podejścia do współżycia chcesz ukarać śmiercią inne życie?
 
Nie stać mnie na wychowanie.
Jest wiele rozwiązań: od pozostawienia dziecka w "oknie życia" przez oddanie go do rodziny, która nie może mieć dzieci i przyjmie je z wielką miłością i radością. Do momentu rozwiązania możesz przebywać w specjalnych domach dla kobiet jeżeli nie masz środków na utrzymanie.
 
 A co ze studiami z karierą ?
Studia i kariera za cenę największej wartości - życia.... ? Bez komentarza.
 
Mój chłopak/ partner / mówi mi, że on nie chce dziecka, jeśli nie "usunę" to mnie zostawi.
Jeżeli teraz Cię szantażuje w taki sposób, jaką masz gwarancję, że nie zrobi tego ponownie z innego powodu. To nie jest miłość! . Jedyne o co mu chodziło, to by zaciągnąć Cię do łóżka, bez zobowiązania, odpowiedzialności. Czy z takim człowiekiem chcesz żyć? Jesteś dla niego podmiotem, czy tylko przedmiotem?! Do wszystkich mężczyzn ,którzy teraz to czytają i być może próbują wymóc na swojej dziewczynie czy żonie aborcję: ZACHOWAJ SIĘ JAK MĘŻCZYZNA - weź odpowiedzialność za kobietę i to nowe życie! Nie uciekaj jak tchórz. USZANUJ TĘ, KTÓRĄ KOCHASZ i ŻYCIE KTÓREGO JESTEŚ OJCEM
 
A co, jeżeli dziecko jest poczęte w wyniku gwałtu?
Pytanie jest bardzo trudne, bardzo emocjonalne. Jeżeli zaś chodzi o fakty, to sam gwałt jest dramatycznym przeżyciem dla kobiety który wywiera na niej ogromny wpływ. Poczęte dziecko jest jego niemym świadkiem. Dlaczego mamy karać świadka za to co zrobił „ojciec”. Powinniśmy otoczyć obojga opieką a przestępcę surowo ukarać. Tym bardziej że kobietę boli właśnie to, że ten akt seksualny został zainicjowany bez jej zgody, wymuszony i to jest dla niej najgorsze przeżycie. Matko jeżeli nie będziesz w stanie pokochać tego dziecka możesz je oddać, aborcja nie zmieni faktu, że zostało ono poczęte poprzez gwałt. Często zdarza się że to właśnie dzieci które zostały poczęte w wyniku gwałtu są później wielka radością i celem życia dla matki, która przez ten brutalny akt nie umiała zaufać i pokochać innego mężczyzny.
 
Nie chcę tego dziecka.
Oddaj nie ZABIJAJ!!!!!!!!!!
 
Życie matki jest zagrożone.
To pytanie musimy zostawić tej konkretnej matce i sytuacji... są sytuacje kiedy nie ma szans na uratowanie życia dziecka za to są szanse na uratowanie życia matki. życie jest święte.
 
Pewien człowiek powiedział "Nikt nie ma większej miłości od tej, gdy ktoś życie swoje oddaje za przyjaciół swoich." (J 15, 13-14) ma na imię Jezus Chrystus...